•  0 286 212 01 01
  •  info@teknobilguvenlik.com

KURUMSALTeknobil Güvenlik, 2008 yılında ülkemizin önem gerektiren iş sahalarından biri olan GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ konusunda hizmet verebilmek üzere Çanakkale‘de kurulmuştur. Teknobil, kuruluşunda GÜVEN, TOPLAM KALİTE, KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve YENİLİKÇİLİK  ilkeleri ışığında bugün, 3.000 ‘e yaklaşan müşteri portföyü ve  uzman personeli ile başta Çanakkale olmak Türkiye’ye hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiği birçok projesiyle sektörün öncü firmalarından olan Teknobil Güvenlik kurulduğu ilk günkü heyecanı ve iş aşkına, çalışanlarından aldığı güç ve müşterilerinden aldığı güveni de ekleyerek siz değerli müşterilerine her zaman kılavuzluk etmeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Elektronik Güvenlik Sektöründe, Dünya Elektronik Güvenlik trendlerini yakından takip eden,müşteri istek ve beklentilerine uygun hizmetler dizayn eden, paydaşları (Müşteri , Hissedar , Çalışan , Tedarikçi , Toplum) için fayda yaratan, paydaşlarının uzun vadeli sadakatini sağlayan , performans ve rekabette üstün başarı elde eden bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Yoğunluğu sürekli artan global rekabet ortamında, Pazar payını sürekli artırarak ,sektöründe bölge lideri konumuna gelmek, Teknobil markasını Türkiye’nin global bir markası haline getiren ülke pazarında kalıcı bir yer edinen bir şirket haline gelmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üstün rekabet gücümüzü sürdürebilmek için faaliyetlerimizi dünyanın en iyileri ile kıyaslamak ,müşterilerine sunduğu yeni seçenekler ve müşteri beklentilerinin üzerinde gerçekleştirdiği hizmet ile sürekli rekabet ortamı yaratmak,stratejik yöntem planlaması kapsamında faaliyetlerimizin “Kalite,Maliyet,Müşteri Memnuniyeti ve Sürekli Gelişme” olan etkisini irdelemek ve paydaş memnuniyetini artırmak ,kalite yönetim sistemi şartlarını yerine getirmek ve KYS etkinliğini sürekli iyileştirmek.